Przejdź do zawartości
Takie właśnie jest STOPROCENT

Fvck You! Wszystkim tym, którzy nie wierzą w nieskończone możliwości ludzkiego ciała i umysłu oraz tym, którzy stają na drodze do realizacji najbardziej hardcore'owych pomysłów i czynów.

Żyj Stoprocent do końca życia! ESSSA!

O 100%

Firma Stoprocent to kawał historii streetwearu. Założona jeszcze w poprzednim millenium, zawsze stawiała na oryginalność, a także bezkompromisowy przekaz. Tak; ubrania nie są dla nas tylko ubraniami, ale również, a może wielokrotnie przede wszystkim nośnikiem idei i wartości jakie nam przyświecają:

  • Bezkompromisowość - nigdy nie baliśmy się ani ostrego języka ani dosadnej krytyki osób czy sytuacji, które uważamy za godne potępienia - już w 2013 poświęciliśmy kolekcję „Fuck War" agresji Rosji wobec Ukrainy

  • Otwarty Łeb - szukamy wśród naszych klientów ludzi, którzy tak jak my bacznie patrzą w przyszłość i potrafią docenić nieprawdopodobne rzeczy, które dzieją się codziennie wokół nas - poświęciliśmy temu kolekcję „Sience Non Fiction", która zwracała uwagę, a wręcz stawiała na piedestale naukowców, którzy to pracują nad odkrywaniem tajemnic świata i polepszaniem naszego życia.

  • Wolność - najlepiej obrazuje to jeden z naszych logotypów i przekaz, który za nim stoi, czyli znak „Fuck You" - „Wszystkim tym, którzy nie wierzą w nieskończone możliwości ludzkiego ciała i umysłu oraz tym, którzy stają na drodze do realizacji najbardziej hardcore'owych pomysłów i czynów. Żyj Stoprocent do końca życia!„

  • Poczucie humoru - natura wymyśliła je aby łatwiej sobie radzić z trudnościami czasoprzestrzeni, w której żyjemy - przyjrzyj się naszym dodatkom, takim jak metki czy legendarna już miarka w dżinsach do mierzenia penisa, a będziesz wiedział, o co chodzi.

  • Jakość - tu chyba nie trzeba za wiele tłumaczyć. Wciąż słyszymy od naszych klientów o ubraniach, które mają od lat i dalej wiernie im służą.

Jeśli chodzi o samą modę, zawsze staraliśmy się wyprzedzać trendy. Mamy na to wiele dowodów takich jak kolorystyki, umiejscowienie logotypów czy rozwiązań graficznych, a także krojów.

Stoprocent to Ulica, Sport i Muzyka. Ulica, bo StreetWear. Sport i Muzyka, bo zawsze nas fascynowały i wspieraliśmy je na wszelkie możliwe sposoby. Takie jest Stoprocent! Essa.