Przejdź do zawartości
Takie właśnie jest STOPROCENT

Fvck You! Wszystkim tym, którzy nie wierzą w nieskończone możliwości ludzkiego ciała i umysłu oraz tym, którzy stają na drodze do realizacji najbardziej hardcore'owych pomysłów i czynów.

Żyj Stoprocent do końca życia! ESSSA!

O 100%

Firma Stoprocent to kawał historii streetwearu. Założona jeszcze w poprzednim millenium, zawsze stawiała na oryginalność, a także bezkompromisowy przekaz. Tak; ubrania nie są dla nas tylko ubraniami, ale również, a może wielokrotnie przede wszystkim nośnikiem idei i wartości jakie nam przyświecają:

  • Bezkompromisowość - nigdy nie baliśmy się ani ostrego języka ani dosadnej krytyki osób czy sytuacji, które uważamy za godne potępienia - już w 2013 poświęciliśmy kolekcję „Fuck War" agresji Rosji wobec Ukrainy

  • Otwarty Łeb - szukamy wśród naszych klientów ludzi, którzy tak jak my bacznie patrzą w przyszłość i potrafią docenić nieprawdopodobne rzeczy, które dzieją się codziennie wokół nas - poświęciliśmy temu kolekcję „Sience Non Fiction", która zwracała uwagę, a wręcz stawiała na piedestale naukowców, którzy to pracują nad odkrywaniem tajemnic świata i polepszaniem naszego życia.

  • Wolność - najlepiej obrazuje to jeden z naszych logotypów i przekaz, który za nim stoi, czyli znak „Fuck You" - „Wszystkim tym, którzy nie wierzą w nieskończone możliwości ludzkiego ciała i umysłu oraz tym, którzy stają na drodze do realizacji najbardziej hardcore'owych pomysłów i czynów. Żyj Stoprocent do końca życia!„

  • Poczucie humoru - natura wymyśliła je aby łatwiej sobie radzić z trudnościami czasoprzestrzeni, w której żyjemy - przyjrzyj się naszym dodatkom, takim jak metki czy legendarna już miarka w dżinsach do mierzenia penisa, a będziesz wiedział, o co chodzi.

  • Jakość - tu chyba nie trzeba za wiele tłumaczyć. Wciąż słyszymy od naszych klientów o ubraniach, które mają od lat i dalej wiernie im służą.

Jeśli chodzi o samą modę, zawsze staraliśmy się wyprzedzać trendy. Mamy na to wiele dowodów takich jak kolorystyki, umiejscowienie logotypów czy rozwiązań graficznych, a także krojów.

Stoprocent to Ulica, Sport i Muzyka. Ulica, bo StreetWear. Sport i Muzyka, bo zawsze nas fascynowały i wspieraliśmy je na wszelkie możliwe sposoby. Takie jest Stoprocent! Essa.

Wysyłamy towar w 48h

Robimy wszystko, żebyś jak najszybciej dostał Swoją paczkę. Wysyłki opłacone do godziny 12:00 wyślemy w 2 dni robocze

Dostawa

Kurier FedEX - 18,99zł

Paczkomaty InPost - 18,99zł

Kurier InPost - 21,99zł

Przesyłki zagraniczne od 49zł

(w cenie wysyłki zawarte są również koszty obsługi zamówienia przez magazyn logistyczny, koszty materiałów potrzebnych do wysyłki)

Zwrot 14 dni

Masz 14 dni na poinformowaniu Nas o odstąpieniu od Umowy

Polityka Zwrotów